Bağcılar Devlet Hastanesi, Merkez, Dr. Sadık Ahmet Cd No:5, 34200 Bağcılar/İstanbul

4D Cilt Gençleştirme

Cildime herhangi bir şey enjekte edilmeden yüzüm gerilsin, kırışıklıklarım ve lekelerim azalsın, gözeneklerim sıkılaşsın diyorsanız öğle arası bile yaptırıp günlük hayata devam edebilecek uygulama “4 Boyutlu Cilt Gençleştirme” dir.

4 Boyutlu Cilt Gençleştirme, Er-yag ve Nd-yag adı verilen 2 farklı dalga boyunun, her aşamada farklı derinlikler ve modda çalışılması ile aynı seansta 4 aşamalı olarak uygulanır.

  • SMOOTH LIFTING adı verilen 1. aşama ağız içindeki diğer işlemlerle ulaşılamayan destek tabakasında kolajen artışı sağlar. Böylece dudak üstü ve yanakta gerilme meydana gelir, ince kırışıklıklar açılır.
  • İkinci aşama olan FRAC3 dermis tabakasındaki kolajeni artırır. Saç derisinden başlanarak tüm yüze ve boyna uygulanır. Gözenekler küçülür, siyah noktalar kaybolur. Cilt daha sıkı, parlak ve canlı gözükür.
  • Üçüncü aşama PIANO TIGHTENING aşamasıdır. Bu aşamada cildin en derin tabakası cilt yüzeyinde hiçbir hasar olmadan ısıtılır. Yanak, çene ve gıdı bölgesindeki sıkılaşma ve lifting seans bitiminden itibaren hissedilmeye başlanır.
  • Son aşama ise SMOOTH PEELING’tir. Cilt yüzeyindeki ölü hücrelerden arındırılır. Ciltteki renk eşitsizliği giderilir.

Uygulama yaklaşık bir saat sürer. İşlem bitiminde hafif bir kızarıklık olur. Ortalama bir ay aralıklarla 3-5 seans tekrar edilebilir.